17 komentarzy

 1. Iwona
  10 marca 2011 @ 19:53

  Jestem z Ciebie dumna;)))
  Mam też cichą nadzieję, że sesje noworodkowe w krótce staną się bardzo popularne również w Polsce:)

  Drogie mamy to do Was głównie kierowany jest ten materiał.. To dla Was niezapomniana pamiątka na całe życie. Warto utrwalać te pierwsze chwile z Maleństwem. Polecam i jako fotograf bardzo temu kibicuję.

  Iwona
  http://www.iwonabaldyga.pl

 2. Magdalena Trzeciak
  10 marca 2011 @ 20:47

  Aguś jeszcze raz Ci gratuluję :) I przyznaję Ci 100% rację fotografia noworodków to trudny temat, ale ile daje satysfakcji. Kiedy pierwszy raz widziałam, zdjęcia z sesji noworodkowej wiedziałam, że chcę to robić :) Liczę, że dzięki Twojemu wystąpieniu mamy się przekonają do takiej pamiątki. W końcu noworodkiem jest się tylko przez krótką chwilkę. http://www.magdalenatrzeciak.com

 3. Gosia Jurasz
  10 marca 2011 @ 20:53

  Aguś dziękuję że kolejny raz mogłam przyglądać się jak robisz sesję maleństwu, a na żywo w TVN tak fajnie o tym opowiadałaś …jestem z Ciebie dumna …buźki
  http://www.malgorzatajurasz.com/blog/

 4. Aneta Gancarz
  10 marca 2011 @ 20:54

  Agnieszko bardzo bardzo Ci gratuluje…wyrozniasz sie poprzez swoj wlasny styl fotograficzny, kreatywnosc i calkowite oddanie sie pracy. Ciesze sie, bo ktos to zauwazyl i docenil. Mam nadzieje, ze dzieki temu wywiadowi, reportazowi fotografia noworodkowa stanie sie w Polsce bardziej popularna, ze mamy beda z wiekszym zaufaniem obdarzac nas fotografow. Aga mimo tak krotkiego czasu, osiagnelas bardzo duzo, zrobilas ogromny krok w tej dziedzinie fotografii i zycze Ci dalszy sukcesow, abys nadal zaskakiwala nas tak pozytywnie.
  Jako, ze rowniez jestem fotografem noworodkowym w UK (Manchester) mam ogromna nadzieje, ze polskie mamy odwazniej podejda do tematyki fotografii noworodkowej. Ze rozpowszechni sie i tutaj ta dziedzina fotografii. Warto uwieczniac na zdjeciach te chwile z pierwszych tygodni zycia dziecka, bo ten czas bardzo szybko mija, a zdjecia pozostana na zawsze…
  Pozdrawiam serdecznie:)
  http://www.atgancarzphotography.co.uk

 5. edyta wołek
  10 marca 2011 @ 20:55

  Ja też bardzo się cieszę Agnieszko, że miałaś szansę wystąpić w tym programie i opowiedzieć o tym jak takie sesje wyglądają, że jest to całkowicie bezpieczne dla maluszków, że mamy nie mają się czego obawiać. To widać, że robisz to z pasją i z miłością dlatego te zdjęcia są takie piękne.
  Gratuluję Ci serdecznie i wierzę, że w Polsce ten rodzaj fotografii, fotografii noworodkowej, wkrótce będzie tak popularny jak w Stanach.
  Takie zdjęcia to przecież najpiękniejsza pamiątka pierwszych chwil życia kochanego, upragnionego, oczekiwanego dzieciątka.

 6. Agnieszka
  10 marca 2011 @ 21:06

  Agusia, cieszę, że miałaś okazję wystąpić w TVN. Bardzo, bardzo serdecznie Ci gratuluję. Uważam, że jesteś prekursorem takich! fotografii w Polsce. Może nie jesteś pierwsza, która fotografowała noworodka, ale zapewne jesteś pierwszą, która robi to w sposób całkowicie odmienny, niesztampowy i jesteś pierwszą, która zrobiła z tego taką ścisłą specjalizację. Podoba mi się, że cały czas poszukujesz nowych rekwizytów, że szukasz nowych, fantastycznych stylizacji, że szukasz zestawień kolorstycznych, ale i szukasz emocji, choć mogłoby się wydawać, że każdy śpiący noworodek jest taki sam… Ty najlepiej wiesz, że nie… Wiesz, że każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy, że każdy ma swoje uśmiechy i cudowne grymasy… Nie dziwię Ci się wcale, że kochasz to robisz i wciąż jestem wdzięczna za inspiracje…
  Pozostając w podziwie – pozdrawiam

 7. Aleksandra
  11 marca 2011 @ 00:11

  Gratuluję Pani serdecznie, zdjęcia są cudowne. Nie planuję jeszcze dzieci, ale w przyszłości może Pani na mnie liczyć!;)

 8. Ala Urbanowicz
  11 marca 2011 @ 07:50

  Również gratuluję, bardzo sympatycznej rozmowy. Im więcej takich programów, tym bardziej będzie rosła świadomość i potrzeba posiadania fotografii noworodków wśród rodziców.

 9. figa
  11 marca 2011 @ 08:30

  oglądałam!
  brawo :o)))

 10. Maria Mendakiewicz
  11 marca 2011 @ 10:31

  Ja również serdecznie gratuluję :-).

 11. Dorota Hańska
  11 marca 2011 @ 16:37

  I ja przyłączam się do gratulacji. To wspaniałe, że masz w sobie tyle pasji do tego zajęcia i że zostałaś doceniona zarówno przez rodziców, którzy Ci zaufali, jak i przez telewizję. Mam nadzieję, że dzięki Tobie takie zdjęcia będą popularne u nas i że coraz więcej mam będzie się decydować na coś takiego.

 12. Olga Gajocha
  11 marca 2011 @ 18:01

  Jeszcze raz serdecznie gratuluję Agnieszko! Życzę dużo słodkich maluszków, które przynoszą najwięcej radości z fotografowania. A wszystkim młodym mamom życzę śmiałości w podejmowaniu decyzji o sesji noworodkowej. To naprawdę wspaniała pamiątka.

 13. Kinga Kasperowicz
  11 marca 2011 @ 23:31

  Agnieszka, dawno nie spędziłam 1,5 godziny przed telewizorem, a to wszystko żeby obejrzeć twój występ. Gratuluję debiutu i czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.

 14. Monika Stachura
  15 marca 2011 @ 10:57

  Gratulacje, ja niestety na żywo nie miałam okazji, ale już 15 minut później miałam kilka telefonów, że byłaś w TVN. To wielki sukces i super promocja – w pełni zasłużona.
  Pozdrawiam

 15. nowak
  17 marca 2011 @ 00:18

 16. nowak
  17 marca 2011 @ 00:21

  Zauważyłam podobieństwo wykonywanej usługi którą wykonuje pewna Pani w USA. Czy będzie Pani również wykonywać fotografie starszych dzieci?

 17. Fotosister
  18 marca 2011 @ 00:36

  Napewno nie zostawię moich maluszków jak podrosna ;-)
  Kobiety fotografujace noworodki których jestem wielka fanka to min:

  http://www.tracyraver.com/
  http://www.kelleyryden.com/
  http://www.babyasart.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *