Hej! To my. Agnieszka i Ania. 

 Matka i córka.

Razem tworzymy:

fotosister logo

Agnieszka Dziduszkiewicz

Ania Dziduszkiewicz

O NAS

Jak chce się pisać o sobie, to albo wychodzi to sztucznie, albo patetycznie,

albo ( o zgrozo ! ) śmiesznie. Bo tak ciężko przecież pisać o …zwyczajności.

A ja jestem do bólu zwyczajna… taka przysłowiowa kobieta z sąsiedztwa. Prowadzę dom, umiem upiec ciasto, wychowuję córkę, chodzę na spacer z psami. .

Na szczęście ta zwyczajność mnie cieszy…. Jestem w niej spełniona i nie uciekam panicznie od rutyny kolejnych dni.

Fotografowanie jest teraz wpisane w moje życie… To namiętność, która spadła na mnie niespodziewanie.Patrzę na świat inaczej, inaczej widzę dzieci, kobiety, dobieram w myśli rekwizyty do kolejnych sesji… Szukam inspiracji, śledzę trendy, podpatruję najlepszych.

Co jest moim sukcesem? Chyba to, że ta pasja nie ogranicza mi codzienności, a przewidywalność mijającego czasu nie przeszkadza w fotografowaniu. Wypracowana sesja sprawia mi tyle samo radości, co widok bocianów wzbijających się do lotu….

Warsztaty u Kelley Ryden&Tracy Raver

Jednak chyba to, co teraz robię, dodaje mojemu życiu blasku , czuję całą paletę emocji, których tak dawno nie doświadczałam. Mam wrażenie …że głębiej oddycham.Zachowuję jednak ciągle pewien element niedosytu… dla swoich zdjęć, siebie, świata…

Uparcie pielęgnuję w sobie to uczucie. To mnie motywuje…

PS. Od dwóch lat dzielę swoją pasję razem z moja córką Anią. Jej świeże spojrzenie na fotografię rzuciło nowe tchnienie w moje dotychczasowe prace… To niezwykła rzecz dzielić się ze swoimi bliskim pasją, motywować się i wspierać w trudnych chwilach. Uwielbiamy zdobywać nową wiedzę i szukać wyzwań w naszej dziedzinie.

Jesteśmy szczęśliwe, że możemy utrwalać Wasze chwile na zawsze!

______

Zapraszamy na relację z naszych wyjazdów, gdzie szkoliłyśmy się pod okiem jednych z najlepszych w Stanach Zjednoczonych – Rachel Vanoven oraz Kelley Ryden&Tracy Raver.

Warsztaty u Rachel Vanoven