O FotoSister
o fotosister

O nas

Poznaj historię matki i córki, które razem stworzyły studio fotograficzne
o fotosister

Początki

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy przypadkowo zakupiony aparat wpadł w ręce Agnieszki. Zainspirowana zagranicznym nurtem fotografii dzieci, postanowiła spróbować wprowadzić powiew świeżości na polski rynek fotografii dziecięcej. Mimo przeciwności losu, na drodze Agnieszki stają odpowiednie osoby z otwartością na nowe i udaje się zacząć rozwijać na poważnie pracę marzeń - fotografię noworodków.

Chwilę później temat podchwyciły media i od tej pory na długi czas Agnieszka pozostała z zapełnionym grafikiem i spełnieniem swoich marzeń oraz szerokim gronem fanów fotografii dziecięcej w jej wykonaniu.
o fotosister

Rozwój

Bez rozwoju nie ma kroku w przód, dlatego Agnieszka nieustannie obserwowała zagraniczne trendy i starała się przekładać je na polski rynek jednocześnie szkoląc polskich fotografów. Drzwi do nowego etapu otwierają się w 2013 kiedy znane amerykańskie fotografki przylatują do Europy wykonać serię warsztatów. Agnieszka wybrała się razem z Anią, aby osobiście poznać tajniki osób, które od zawsze obserwowała i wprowadzić do swojej pracy powiew świeżości.
o fotosister

Duet

Zauroczona fotografią Ania dołączyła krótko po warsztatach do mamy i początkowo rozwijała się głównie w kierunku fotografii kobiecej. Z czasem odnalazła się w pełni w fotografii rodzinnej i od tego momentu razem z Agnieszką obrały nowy cel w swoim rozwoju - sesje maluszków znanych osób. Po długim czasie pracy i wytrwałości, udaje się i w 2015 duet zaczyna pracować ze znanymi osobami takimi jak Małgorzata Kożuchowska, Dorota Gardias, Anna i Robert Lewandowscy i wielu innych.

Dzisiaj duet wykonuje ponadczasowe fotografie pełne emocji i czułości dla ludzi, którzy chcą dbać o swoje wspomnienia i szukają fotografa, który w swoim podejściu łączy wysoką jakość, wyjątkowe podejście do małych ludzi i wrażliwość.
ZAUFANIE OD 15 LAT

Zaufali nam

Zaufanie, którym nas obdarzacie jest czymś wyjątkowym, a naszą misją jest dostarczać ponadczasowe fotografie, które pokazują codzienne chwile, które z biegiem czasu okazują się być najpiękniejszym wspomnieniem związanym z naszym rodzinnym życiem.
dorota gardias
małgorzata socha
anna dec
anna i robert lewandowscy
agnieszka i jakub wesołowscy
katarzyna zielińska
małgorzata kożuchowska
anna dereszowska
skontaktuj się

Poznaj ofertę

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami, a my wrócimy do Ciebie z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.
Imię I nazwisko
Miejscowość
Email
Wiadomość

Thank you!

Your submission has been received.
Oops! Something went wrong while submitting the form. Try again!
poznaj ofertę

Skontaktuj się

Duis elit augue, viverra suscipit luctus eget, malesuada sed turpis. Ut ullamcorper libero ante interdum.
poznaj ofertę