Spotkanie z Małgosią Sochą i jej córeczkami – sesja noworodkowa

Po długim czasie zaległości na naszej blogowej sekcji, wracamy! Z nową, odświeżoną stroną i listą zaległych postów do publikacji :)

Nasza praca a właściwie pasja… sprawia nam wiele radości!  A w momentach kiedy możemy poznawać osoby, które były naszym „zawodowym marzeniem” zatrzymujemy się i doceniamy najmniejsze elementy drogi, którą codziennie przebywamy. To dzięki Waszemu zaufaniu możemy spełniać takie marzenia :) Każde spotkanie zostaje w naszej pamięci na długo! Czasem dzwoniąc po latach, jesteście zdziwieni „Pamiętacie nas?!” ale tak… Pamiętamy Was i cieszymy się kiedy decydujecie się wybrać do nas ponownie na sesję rodzinną czy też kolejną noworodkową!

Sesja noworodkowa, a właściwie rodzinno-noworodkowa Małgosi Sochy i jej córeczek nie jest wyjątkiem i będzie naszym pięknym wspomnieniem na stare lata! Nie chodzi tu tak naprawdę tylko o fotografie…ale o atmosferę, ciepło jakim zostałyśmy otoczone! Pyszny obiad, rozmowy „po sesji”! Chłoniemy każdą chwile spotkań i zawsze wylatujemy z takich sesji na skrzydłach :))

Zachęcamy Was do śledzenia naszego Instagrama i Facebooka, gdzie na bieżąco dzielimy się z Wami ze wszystkim co się u nas dzieje i przy okazji informujemy, że jeśli ktoś ma ochotę na spotkanie (szczególnie ciążowe lub noworodkowe!) w naszym studio w Gliwicach, prosimy kontaktować się z przynajmniej 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem! Wszelkie szczegóły odnośnie oferty i kroków rezerwacji terminu możecie uzyskać przez formularz – KONTAKT. 


Instagram Małgosi