To my. Agnieszka i Ania. 

 Matka i córka.

Razem tworzymy:

fotosister logo

Agnieszka Dziduszkiewicz

Ania Dziduszkiewicz

O NAS

 

Dziewczyny są skromne, dlatego tekst „O nas” piszę ja. A kim jestem ja? Jestem osobą, która kibicuję i jest blisko związana z FotoSister i bardzo się cieszę się, że mogę napisać o nich kilka słów :)

„Dawno, dawno temu…Agnieszka rozpoczęła swoją przygodę z fotografią. Robiła coraz lepsze zdjęcia, ale wolała się nimi zbytnio nie dzielić. Daleko jeszcze jej było do myślenia o tym, że w ciągu następnych lat, jej pasja do fotografii zdominuje całe jej życie. W tym czasie, siostra, po kryjomu, wrzucała zdjęcia Agnieszki do sieci i wymyśliła nazwę FotoSister. Tak to się zaczęło.

Kilka lat później jej córka, Ania, zdobyła wykształcenie w dziedzinie fotografii i założyła własną działalność fotograficzną. Po pewnym czasie, z tej mieszanki powstał duet przepełniony pasją fotografii i matczynej miłości.

Mottem FotoSister jest: „Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe”. Filozofia ta oddaje również sposób ich patrzenia na świat i pracę. Magia więzi między mamą, tatą i ich dziećmi to coś co dzieję się każdego dnia. Przejawia się w słowach, spojrzeniach i drobnych gestach. Ania i Agnieszka w fotograficznym ujęciu potrafią uwiecznić tę magię.

Fotosister stale poszerza swoją wiedzę, mając świadomość że kluczem do prawdziwej fotografii noworodkowej, ciążowej i rodzinnej jest wiedza. Aga, oprócz bycia wspaniałym fotografem, jest certyfikowaną doulą, promotorem karmienia piersią oraz stale uczestniczy w kolejnych szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa i komfortu malucha. A Ania? To prawdziwa specjalistka od fotografii. Szkoli fotografów i sama uczestniczy w kolejnych kursach (warsztaty u Rachel Vanoven i Kelley Ryden i Tracy Raver ), nie pozwalając by coś umknęło jej oczom. Od września 2017 mama małego Rysia, dzięki któremu odkrywa macierzyństwo już nie tylko od strony fotograficznej :))

Ania i Agnieszka, za swoje umiejętności, zostały nagrodzone zaufaniem setek rodzin, w tym rodzin showbiznesu, a przepełnione naturalnością zdjęcia zostały docenione w mediach. Ania i Agnieszka, mimo szeregu sukcesów, na pewno nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Obserwujcie więc ich facebooka i instagrama, by być na bieżąco.”

Autor:

Wierny fan FotoSister.