Sesje noworodkowe Wasze pierwsze chwile

Sesja noworodkowa

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową?

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej to pierwsze dwa tygodnie życia maluszka.

Dlaczego?

Maluchy w okresie noworodkowym przesypiają większą część dnia, w sposób naturalny przybierają pozycję zbliżoną do embrionalnej – sesja odbywa się więc w zgodzie z fizjologicznym rytmem malucha i jego możliwościami. Dzięki temu mamy możliwość współpracować z Waszą pociechą i w bezpieczny sposób wykonywać zdjęcia. 

Gdzie odbywa się sesja?

Na sesję zapraszamy do naszego studio w Gliwicach, które przystosowane jest do potrzeb najmłodszych, by zapewnić im bezpieczeństwo i komfort. Na Wasze życzenie sesja może odbyć się w domu. Pracujemy również na terenie Warszawy.

W jaki sposób przygotować się na dzień sesji?

Przed spotkaniem otrzymujecie od nas dokładne wskazówki w formie PDF w której znajdują się niezbędne informacje. Dodatkowo dzień przed planowaną sesją przeprowadzamy krótki wywiad telefoniczny, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Waszym maleństwie, co z kolei pozwoli nam w pełni przygotować się na nadchodzące spotkanie.

 Jak zarezerwować termin?

W sprawie ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu jeszcze przed narodzinami Waszego maleństwa. Wówczas wstępnie wpisujemy termin porodu do kalendarza i dzięki temu macie pewność i pierwszeństwo wyznaczenia dokładnego terminu sesji po narodzinach.